موسسه آموزشي مهرآوران فردا


موسسه آموزشي مهرآوران فردا در سال 1382 فعاليت هاي آموزشي خود را آغاز کرد. اين موسسه در حال حاضر داراي مجوز رسمي از وزارت علوم، تحقيقات، و فناوري جهت اعزام دانشجو در کليه مقاطع تحصيلي به استراليا و نيوزيلند و مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي براي فعاليت هاي آموزشي فرهنگي است.


مهرآوران يکي از با سابقه ترين و معتبرترين موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور بوده و هر ساله صدها دانشجو را براي ادامه تحصيل به تعداد کثيري ار دانشگاه ها و مراکز آموزش عالي در کشورهاي استرابيا و نيوزيلند اعزام مي نمايد.


مهرآوران مستقيما نمايندگي دانشگاه هاي نيوکاسل، ديکين، کرتين، تاسمانيا، وسترن سيدني و موسسات آموزش عالي تيف نيوساوت ولز، تيف باکس هيل، تيف بريزبن شمالي و گروه نويتاس استراليا را دارا بوذه و از طريق گروه نويتاس نيز با تعداد زيادي از ديگر دانشگاه ها  و موسسات آموزش عالي استراليائي و نيوزيلندي مانند اديت کوان، مک کواري، گريفيت، لاتروب، استرالياي جنوبي، پي-آي-بي-تي، ام-آي-بي-تي، اس-آي-بي-تي، کيو-آي-بي-تي و چندين دانشگاه معتبر ديگر در کشورهاي انگلستان، کانادا، و ايالت متحده آمريکا همکاري دارد.

درباره ما

اين موسسه در حال حاضر داراي مجوز رسمي از وزارت علوم، تحقيقات، و فناوري جهت اعزام دانشجو در کليه مقاطع تحصيلي به استراليا و نيوزيلند و مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي براي فعاليت هاي آموزشي فرهنگي است.

گالری تصاویر